:)

Ponoć nic nie robię......

poniedziałek, 20 sierpnia 2012

trochę krzyżyków

W miedzy - pomiędzy udało mi się postawić trochę krzyżyków. W wyniku powstały 2 obrazki z kawkami na kanwie Anek.
została mi do wyszycia w zabawie RR kawowy ostatnia 12 kawka. Juz coś tam zaczęłam xxxxx. A pozatym to chce mi się wyć......... Znowu próbowałam coś wymodzić w sprawie córy i dalszej drogi nauki. Normalnie załamka. Oczywiście znowu odbijanie się od kolejnych drzwi. A już do płaczu mnie prawie doprowadzili jak pani mnie poinformowała, że najpierw powinnam udać się do kuratorium. Ja właśnie pół godziny wcześniej byłam w kuratorium u TEJ pani i ona kazała mi jechać do OKE w sprawie matury. Wychodzi na to, ze Magda będzie musiała rozpocząć edukację od 1 klasy liceum dla doroslych. I uwaga będę kląć - wychodzi na to że przez 3 lata pobytu w Danii mogłam mieć w dupie obowiązek szkolny. bo ani szkoła polska przy ambasadzie, ani duńska (została cofnięta z powodu nieznajomości języka i wychodzi na to, że ukończyła tak jakby polskie gimnazjum, a nie liceum, A zeby zdawać maturę musi miec ukończoną szkołę adekwatną do naszego LO) nie mają w tej chwili wpływu na nic. nosz k%*#$%@#$$. No więc ogólnie mówiąc 3 lata w plecy. Mam dość........ I państwo jest dla obywateli????????????

2 komentarze:

  1. O kurcze. No to faktycznie duży problem. Ale nie traćcie nadziei. Może się uda. Trzeba chodzić i nękać ich swoją osobą aż trafi się na kompetentniejszego pracownika

    OdpowiedzUsuń
  2. Justyna! To jest ,aż tak tragicznie z tą szkołą???!!!! Strach wyjeżdżać!Bądź jutro na skypie rano tj.9.00-10.00 jak możesz to pogadamy, dobra! A kawki świetne!

    OdpowiedzUsuń